Vijesti

Nade Gusara jučer nastupile u Splitu na četvrtom kvalifikacijskom turniru Prvenstva Hrvatske

Nade VK Gusara su u subotu u Splitu na Zvončacu nastupile na četvrtom kvalifikacijskom turniru Prvenstva Hrvatske.

U prvoj utakmici turnira  s  vršnjacima iz Mornara nade Gusara su dobro otvorile susret I u zadnje dvije četvrtine ušle s rezultatom 3:3 no pad snage i koncentracije u završnici susreta je rezultirao zasluženim porazom od 4:8.

U drugom susretu turnira protiv domaćina Jadrana, unatoč vrlo efikasnom izdanju, nada  Gusara nisu uspjele izbjeći poraz rezultatom 9:12.

Gusar je nastupio u sastavu Ivano Račić, Gabrijel Džamarija (1), Matija Popović, Nina Jazvin (8), Luči Mojaš, Nea Matičević (1), Petar Pećarević, Ilar Šimić (1), Nikša Matičević, Matej Marić (1), Tomi Jazvin, Adriano Marković (1).

VK Gusar – VK Mornar BS   4:8
VK Jadran Split – VK Gusar  12:9

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI